לקוחות והמלצות

בין לקוחותינו

לקוחות מספרים עלינו

צוות אבוקדו'ס – נאוה רוזנפלד ושלומית דיליאון, מלוות בהתנדבות, במסירות ובמקצועיות את פעילות ארגון לתת בתחום הביטחון התזונתי, ומייעצות בהרכב סלי המזון בדגש על תמהיל מגוון וכמות המזון הנדרשת לצריכה בסיסית בקרב משפחות ויחידים הסובלים מאי ביטחון תזונתי. כמו כן, פיתח צוות אבוקדו'ס עבור ארגון לתת מערך סדנאות תזונה המשלב הקניית ידע בנושאי תזונה ובריאות והענקת כלים ומיומנויות באופן חווייתי ובלתי אמצעי.
עינת גבע, סמנכ"ל פרויקטים
ארגון לתת – סיוע הומניטרי ישראלי
STI היא חברה שעוסקת בטכנולוגיות ומוצרים חדשניים המשפרים את איכות החיים של בני אדם ברחבי העולם. הפעילויות של אבוקדו'ס בהובלתן של נאוה רוזנפלד ושלומית דיליאון, משתלבות בתפיסת העולם ובחזון של STI – קידום בריאות – גם בקרב העובדים שלנו. התכנים הועברו במקצועיות ובאופן ידידותי המעודד ומניע לפעולה. המשובים שקיבלתי מהעובדים מצוינים, ואני משוכנעת שנמשיך לעבוד יחד בעתיד.
נעמה לוין, סמנכ"לית משאבי אנוש
STI
עבודה סביב השעון אופיינית לעובדים בהיי טק, גם אם המודעות לתזונה ובריאות גבוהה קיים קושי ליישם אותה ביומיום. הקשר עם אבוקדו'ס סייע לעובדים שלנו לקבל כלים להתמודדות עם המציאות התובענית – להרחיב את הידע בנושא ולהצטייד בכלים מעשיים בצורה יצירתית וחוויתית.
שרון כהן, מנהלת HR
Roomer Travel
התחלתי לעבוד עם נאוה ושלומית על השקת מותג חדש בישראל הדורש רמת מומחיות, ידע ואחריות גבוהה ביותר. נאוה ושלומית החלו את העבודה עם מיפוי וסקירת חומרים מקצועיים נרחבים בכדי ללמוד ולהעמיק ולהכיר על בוריו את התחום העסקי שלנו והקימו איתי עקב בצד אגודל את כל מערך הידע המקצועי אשר תמך בהשקה- עלון לקהל המקצועי, עלון לצרכנים, אתר האינטרנט ועוד. לאורך כל עבודתנו , חשתי שיש לי שותפות אמיתיות, אשר לקחו על עצמן מחוייבות גדולה ונשאו יחד איתי באחריות להצלחה, לדיוק ולעבודה מקצועית כאילו זה היה שלהן ממש. לצד זאת, הפרויקטים התנהלו לפי לוחות הזמנים שנקבעו, בצורה נעימה, חברית ועם הרבה גילויי יוזמה ורעיונות יצירתיים לביצוע המשימות שהוגדרו ואחרות. אני ממליצה לכל חברה / עסק שמבקשים ליווי מקצועי מהמעלה הראשונה, וללא פשרות, להתקשר עם אבוקדו'ס. אני מאושרת ורגועה כשהן הגב המקצועי שלי.
ליאת ליבנה, מנהלת שיווק
kabrita
זו השנה השניה שחברת אבוקדו'ס מלווה אותנו בייעוץ תזונתי במסגרות לגיל הרך. נאווה ושלומית מספקות גב מקצועי הן בבניית התפריט, הן בהדרכה והנחייה של הצוות והן בטיפול בפניות הורים. זוהי מעטפת שלמה שנותנת שקט נפשי, לנו כארגון וללקוחותינו.
מירי מלק, מנהלת תחום גיל הרך
החברה העירונית חמש - שוהם
נאוה ושלומית, תודה על שאתן מאתגרות אותנו מדי יום, אבל תמיד עם חיוך, תמיד ברוח טובה. תודה על שאתן מתעקשות לבדוק כל פסיק ולהעיר על כל מילה. במקצועיות בלתי מתפשרת ובאכפתיות אין סופית. ותודה שעזרתן לנו להגביר את הקצב.
לאנץ’ טיים – ארוחות לילדים במסגרות חינוך
אלי מלכה, בעלים
לאנץ’ טיים – ארוחות לילדים במסגרות חינוך
צוות אבוקדו'ס מלווה את חברת דנשר מזה מספר שנים תוך מיקוד בעולמות התוכן של "ללא תוספת סוכר" עם המותגים טוסו ומרמולייט. במשך כל שנות עבודתנו המשותפת נאוה ושלומית מתנהלות במקצועיות רבה ומקפידות להתעדכן במגמות ובתכנים מקצועיים ללא הרף, וזאת לצד נועם הליכות, ואנו בהחלט רואים בהן שותפות מלאות לדרך, בהווה ובעתיד.
דנשר בע"מ
הילה אלפרט, מנהלת תחום מזון פונקציונאלי
דנשר בע"מ
חברת המבלט הינה חברה תעשייתית המורכבת ממגוון גדול של עובדים/דות מרקע ובגילאים שונים. בהמשך לסדנא בנושא תזונה נכונה לכלל עובדי והנהלת מפעל המבלט, ברצוני להביע את תודתי על העברת התכנים הממוקדת, המעניינת והמקצועית. אנו נשתמש בכלים ובהנחיות המקצועיות לשיפור רמת התזונה ואורח החיים הבריא של כל אחד ואחד מאתנו.
המבלט
טובי סיון, יו"ר המבלט
המבלט
במסגרת הפעילות עם אבוקדו'ס חברה לקידום בריאות, נאוה רוזנפלד העבירה ערב לאנשי משרדנו באשר לתזונה נכונה והתנהלות והרגלי אכילה לאורך שעות העבודה ואחריהן. במהלכו קיבלנו תובנות, בין מורכבות ובין כאלה שאמורות להיות מובנות מאליהן, באופן ברור, מרתק וקל להפנמה. נוכחנו שהתכנים מעוררים מחשבה ותשומת לב, ומי שנכח באירוע נטה מיוזמתו להחליף דעות ולהעביר רשמים.
אפרתי גלילי - משרד עורכי דין
עו"ד אלון גלילי
אפרתי גלילי - משרד עורכי דין
נאוה ושלומית היקרות, ברצוני להודות לכן על פרויקט לתרסיסי שמן פאם בקרב הקהל המקצועי. הפרויקט כלל חשיבה, פיתוח וליווי צמוד עד הביצוע וההפצה בקרב קהל המטרה, כל זאת בנועם ובמקצועיות רבה עד לפרטים הקטנים. הפרויקט זכה לתגובות מצוינות בקרב הקהל המקצועי ועל כל זה נתונה לכן תודה!
ליימן שליסל בע"מ
פנינה לזר, מנהלת תחום חטיבת המותגים
ליימן שליסל בע"מ
לנאוה וחברת אבוקדו'ס, תודה רבה על הרצאתכם המרתקת בנושא קידום בריאות בקרב העובדים. ההרצאה היתה קולחת ברורה ומתובלת בדוגמאות מהחיים. אין ספק שכלל העובדים יצאו עם תובנות מעניינות, חשובות ופרקטיות לנו ולבני המשפחה.
דנשר בע"מ
נויה רוט, מנהלת משאבי אנוש
דנשר בע"מ