הקימה בתחילת שנות ה-90 בלונדון את  The Balanced Nutrition Centre (והייתה חברה מן המניין ב- British Dietitian Association), התמחתה, בייעוץ לאנשי עסקים ולמקומות עבודה בבריטניה וכן במתן ייעוץ אישי פרטני.

כעבור מספר שנים העתיק המכון את פעילותו לארץ, תוך שהוא מציע מגוון פעילויות בתחום התזונה והדיאטה:  הדרכה וקידום בריאות במקומות עבודה, ייעוץ לבתי מלון וחברות הסעדה, , תמיכה וליווי חברות מזון, מתן ייעוץ אישי-פרטני למטופלים ועוד.

בשנת 1999 סיימה  נאוה לימודי התמחות בתזונת ספורט לדיאטנים קליניים של מכון וינגייט. מאז חברה בפורום הספורט של עמותת הדיאטנים קליניים בישראל – עמותת ע.ת.י.ד.

בשנים 2009 – 2013 מנהלת תחום התזונה של קבוצת אסם-נסטלה ישראל (הכוללת פרט למותגים של אסם גם את טבעול, סלטי צבר, דגני בוקר נסטלה, גלידות נסטלה, בית השיטה, בונז'ור, חטיבת המשקאות –קפה, נסטי ועסיס).

במסגרת התפקיד שותפה לפיתוח מוצרים חדשים,  לשיפור הפרופיל התזונתי של מוצרים קיימים, לעבודה עם משרדי פרסום, קד"מ ויח"צ,  ולבנייתה  של פעילות עם מובילי דעה KOL's תוך בקיאות ברגולציה.

חינוך – מרצה במסגרות אקדמיות: האוניברסיטה העברית – הפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת אריאל, מכללת סמינר הקיבוצים.

מרצה לקהל מקצועי: רופאים, דיאטנים, אחיות, מורים, גננות ושפים.

מרבה להרצות בפני הקהל הרחב במסגרות שונות.

קהילה – נותנת ליווי וייעוץ מקצועי לארגון 'לתת' (ארגון גג של 150 עמותות בישראל).

תקשורת – עיתונות כתובה (מדור שבועי במוסף שישי של "מעריב", מדור קבוע במגזין "גורמה", מאמרים במוסף זמנים בריאים ב"ידיעות אחרונות", "לאישה"), ראיונות במגוון תוכניות ברדיו, (פינה שבועית במשך כשנה בתוכניתו של גבי גזית ב- 103FM) הופעות בטלוויזיה (ערב חדש, תוכניות בוקר, תוכניות אירוח, תוכניות העוסקות בבריאות עם פרופ' רפי קרסו, אפרת אנזל, ד"ר אולגה רז ועוד), כתבות חדשותיות.

מאז ינואר 2013 כותבת מאמר שבועי במשותף עם הדיאטנית שלומית דיליאון במוסף שישי בעיתון מעריב, ממאמריה מתפרסמים גם באתר מעריב

חברה בעמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל (ע.ת.י.ד).